18-latek kierujący bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Młody mężczyzna został przetransportowany do szpitala śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego.
W miniony piątek po godz. 18, doszło do wypadku drogowego w Domaradzu, na drodze gminnej (przysiółek - Płosina Lewa).

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, kierując osobowym bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu.

kolizja w Domaradzu

18-latek był nieprzytomny i konieczne było wezwanie na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrało rannego do rzeszowskiego szpitala. Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zebrali dowody, które będą wykorzystane w prowadzonym dochodzeniu.

Uderzyła bmw w budynek starej szkoły
Policjanci ustalili, że 18-latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

~Hiobowski

17-04-2023 13:35 9 8

Ceny za zrobienie prawa jazdy są coraz wyższe. Wymagania podczas egzaminu, również coraz większe. Stąd te próby jeżdżenia w dodatku bez uprawnień i tak mocnym samochodem BMW (bolid młodych wieśniaków). Szkoda zdrowia młodego i lekkomyślnego chłopaka.
Odpowiedz

~Piotrek

17-04-2023 13:21 10 8

To że nie miał kwitów jest podkreślone ale to jak z jego zdrowiem już informacji brak!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.