Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie poinformował, że 18 i 20 kwietnia br. zostanie zamknięty odcinek drogi przyszpitalnej znajdujący się obok remontowanego parkingu naprzeciw budynku pralni.
W związku z realizacją prac remontowych przyszpitalnego parkingu, 18 i 20 kwietnia dojazd na parking znajdujący się przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz na parking płatny przed wejściem głównym do budynku szpitala, będzie możliwy wyłącznie przez ulicę Korczyńską od strony Krosna. Dojazd do budynku pralni, parkingów pracowniczych oraz dziedzińca przy windach będzie możliwy wyłącznie przez ulicę Korczyńską od strony Korczyny.

Od początku marca br. w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła II w Krośnie trwa inwestycja, dzięki której przebudowywany jest parking znajdujący się 100 metrów od wejścia głównego, naprzeciw budynku pralni.

Dzięki inwestycji powstanie asfaltowa nawierzchnia, na której będzie mogło zaparkować docelowo ponad 200 samochodów. Ponadto zostaną utworzone chodniki, zainstalowane oświetlenie, szlabany, system parkingowy oraz monitoring. Przebudowa terenu związana jest również m.in. z odwodnieniami układu drogowego, budową ronda oraz dróg wewnętrznych.

Prace potrwają maksymalnie do końca listopada 2023 r., a szacunkowa ich wartość to ponad 4,4 mln zł. Pieniądze pochodzą z budżetu województwa podkarpackiego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.