5 lat minęło jak jeden dzień - tymi słowami Prezes SKS DUKLA, jednocześnie jeden ze współzałożycieli klubu, Zenon Leńczyk, otworzył uroczystość obchodów pięciolecia klubu.
Na uroczystość odbywającą się w sali bankietowej restauracji ZIKO w Dukli udział przybyli m.in.: Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej w Rzeszowie, Wiesław Radomski - wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej oraz czterokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie a także przedstawiciele samorządu gminnego (burmistrz Andrzej Bytnar, jego zastępca Elżbieta Wróbel i przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Dziedzic), reprezentanci sponsorów, firm i instytucji wspierających klub oraz aktualni i byli zawodnicy klubu, jak również jego sympatycy.

Podczas spotkania historię klubu w formie prezentacji multimedialnej przedstawiły: Anna Chłopecka, Agnieszka Matusik, Wioletta Madej oraz Natalia Belcik.

Spotkanie było okazją do wspomnień choć minionych ale pozostałych w pamięci oraz do niekończących się podziękowań. Praktycznie wszyscy otrzymali medale, statuetki i okolicznościowe plakietki. Słowom podziękowań nie było końca.

Jubileusz SKS Dukla

Podziękowanie wraz z gratulacjami z okazji jubileuszu 5. lecia w formie pięknego grawertonu na ręce Zenona Leńczyka złożył Wiesław Radomski.

Zawodniczki i zawodnicy klubu ufundowali olbrzymi tort który wjechał na salę pod koniec spotkania.

Cała uroczystość przeplatana była piosenkami w wykonaniu Wioletty Madej oraz występami kabaretu z krośnieńskiego, popularnego "Szczepanika".

Degustacja tradycyjnych wyrobów regionalnych zakończyła miłe spotkanie. Produkty dostarczyły następujące firmy: "Stara Wędzarnia" z Frysztaka, Ekologiczne Gospodarstwo Rodzinne FIGA ze Mszany oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Równego. Całość przygotowała Firma ZIKO z Dukli.

W dukielskiej restauracji Ziko odbyły się w niedzielę 14 czerwca uroczystości z okazji 5-lecia Siatkarskiego Klubu Sportowego MOSiR Dukla. Zobacz zdjęcia z uroczystości.