W Niewistce kierujący mitsubishi wykonując manewr skrętu w lewo doprowadził do zderzenia z kierującym seatem, który go w tym czasie wyprzedzał. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.
W minioną sobotę przed godz.10, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Niewistce.

- Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 27-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, kierujący mitsubishi, jadąc od strony Dynowa, nie upewnił się czy bezpiecznie może wykonać manewr skrętu w lewo i doprowadził do zderzenia z kierującym seatem, 66-letnim mieszkańcem powiatu rzeszowskiego, który go w tym czasie wyprzedzał - poinformowała asp. Joanna Baranowska z KPP w Brzozowie.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierujących pojazdami, obaj byli trzeźwi.

Wypadek w Niewistce

W wyniku zderzenia pojazdów kierujący mitsubishi doznał obrażeń i wymagał konsultacji lekarskiej. Mężczyzna karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznał okazały się niegroźne.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.