W Chryrowej dobiegają końca prace związane z budową nowego obiektu rekreacyjno-turystycznego.
Dobiega końca budowa obiektu rekreacyjno-turystycznego w Chyrowej. W ramach zadania wybudowana została ogólnodostępna i niekomercyjna altana rekreacyjna z grilowiskiem, wyposażona w zadaszone ławostoły, stojak rowerowy, stację naprawy rowerów, ławki, kosze na śmieci, tablice informacyjne, edukacyjne wraz z regulaminem użytkowania obiektu oraz z zagospodarowaniem terenu i monitoringiem.

obiekt w Chyrowej

Inwestycja powstała w ramach realizacji projektu pod nazwą: Sieć obiektów rekreacyjno-turystycznych, w ramach poddziałania 19.3 "Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Inwestorem zadania jest Lokalna Grupa Działania "Kraina Nafty", której członkiem jest Gmina Dukla.

Gmina Dukla użyczyła inwestorowi działkę pod przygotowanie tego obiektu, który po okresie trwałości projektu, 5 lat od ostatecznego rozliczenia, stanie się własnością gminy Dukla. Takie same obiekty powstały jeszcze poza gminą Dukla w pięciu gminach należących do LGD "Kraina Nafty" tj. w: Jedliczu, Chorkówce, Miejscu Piastowym, Iwoniczu-Zdroju i Jaśliskach.

obiekt w Chyrowej

- Prace jeszcze trwają, dlatego bardzo prosimy o niekorzystanie jeszcze z obiektu w Chyrowej. Poinformujemy o możliwości korzystania z obiektu jak zakończą się prace - informuje Gmina Dukla

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.