Policjanci z krośnieńskiej drogówki podjęli interwencję wobec kierującego peugeotem, który przekroczył dozwoloną prędkość. W trakcie kontroli okazało się, że 41-latek posiada dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.
W poniedziałek około godz. 21, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy prowadzili pomiar prędkości na ul. Jana Pawła II w Miejscu Piastowym. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującego peugeotem, który przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość.

Za kierownicą pojazdu siedział 41-letni krośnianin. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mężczyzna od kilku lat objęty jest dwoma sądowymi zakazami prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych w ruchu drogowym.

Miejsce Piastowe. 19-letni pirat drogowy stracił prawo jazdy
Z uwagi na przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym oraz zlekceważenie sądowych postanowień, sprawa 41-latka zostanie skierowana do ponownego rozpatrzenia przez sąd.

~Ja

27-04-2023 21:05 1 6

A co to, jedno auto jest na świecie? Dopóki go nie zamkną, to będzie jeździł.
Odpowiedz

~kp1Na

27-04-2023 19:10 1 3

W takim razie trzeba, tak bez litości ,,dać mu trzeci'' sadowy zakaz. Jak to mówią do trzech razy sztuka i może w tedy nie będzie.
Odpowiedz

~Gibalski

26-04-2023 19:05 1 11

Dopóki nie zabiorą mu samochodu. to żaden sąd i wyroki nie pomogą.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.