Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zawody rowerowe dla dzieci zorganizowane 2 maja w Parku im. Anny i Stanisława Potockich w Rymanowie.
Sportowe zawody rowerowe dla dzieci zostały zorganizowane 2 maja przez Gminę Rymanów i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rymanowie. Impreza, która miała na celu poprawę kondycji fizycznej u dzieci, a także połączenie dobrej zabawy z rekreacją i rywalizacją, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych i ich rodziców. Zgodnie z regulaminem, mogły w niej wziąć udział dzieci do 12 roku życia.

Sportowe zawody rowerowe dla dzieci w parku w Rymanowie

Zawody odbywały się na terenie parku w Rymanowie oraz zlokalizowanym tam miasteczku rowerowym, oficjalnie otwartym 15 października ubiegłego roku. O wydarzeniu pisaliśmy w tekście:
W Rymanowie otwarto miasteczko rowerowe i rymanowski szlak rowerowy

Sportowe zawody rowerowe dla dzieci w parku w Rymanowie

Wczorajsze zawody zostały zorganizowane w ramach przedsięwzięcia "Śladami Kurierów Karpackich - program współpracy polsko - węgierskiej w Gminie Rymanów". Jest ono współfinansowane ze środków otrzymanych od Instytutu Współpracy Polsko-Węgierskiej im. Wacława Felczaka. Zobacz zdjęcia:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.