Przy drodze wojewódzkiej 990 w Ustrobnej trwa budowa sieci sklepu Biedronka. Znamy przybliżony termin otwarcia.
Co budowane jest w Ustrobnej? - pyta Wojciech, nasz Czytelnik. Żółta tablica informacyjna budowy nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Podaje, że powstaje tam budynek usługowo - handlowy.

Więcej możemy wywnioskować z baneru umieszczonego tuż obok, jest na nim zdjęcie sklepu sieci Biedronka. Inwestycję potwierdza biuro prasowe właściciela sieci.

- Biedronka, ciesząca się pozycją lidera handlu w Polsce, stale się rozwija, aby zaspokoić potrzeby ponad 5 milionów klientów, którzy odwiedzają jej sklepy każdego dnia. W ubiegłym roku sieć otworzyła 157 nowych placówek, co jest dowodem na jej dynamiczny rozwój i ciągłą ekspansję - poinformowało Biuro Prasowe sieci Biedronka, należącej do spółki Jeronimo Martins Polska S.A..

25-latka skazana za usiłowanie kradzieży w Biedronce. Wyciąg z wyroku podano do publicznej wiadomości
Otwarcie nowego sklepu Biedronka w Ustrobnej zaplanowane jest w drugiej połowie roku. - O szczegółach tej inwestycji będziemy informowali w późniejszym terminie - dodaje biuro prasowe.

~Jan

09-05-2023 10:12 1 8

Z jednej strony budują biedronkę, a 1,5 km dalej likwidują sklep GS w sąsiedztwie lewiatana.
Odpowiedz

~BL

08-05-2023 12:19 6 8

Przymusu nie ma ale ...... jednak w Biedronce jest taniej niż w sklepach osiedlowych/wiejskich. Do sklepu osiedlowego/wiejskiego mogę iść po 2 bułki czy tam inne drobiazgi a nie na większe zakupy.
Odpowiedz

~RK

06-05-2023 17:14 7 12

A czy jest przymus kupować w Biedronce, a nie w małym sklepie osiedlowym/wiejskim? Nie będzie ludzi w Biedronce do ją zlikwidują, proste.
Odpowiedz

~stary dziad

06-05-2023 14:58 7 0

Dlaczego ludzie chodzą kupować do Biedronki? Odpowiedź wydaje się banalna, po prostu jest taniej niż w przykładowo w Centrum lub innych Żabach. Klient musiał by być chyba głupi, żeby za ten sam towar płacić drożej. Skończyły się czasy, gdy wszędzie królowały GS-y.
Odpowiedz

~Seb

06-05-2023 14:13 1 5

Takich małych rodzinnych sklepów, piekarni, czy cukierni rzeczywiście jest coraz mniej ale przyczyną jest nie biedronka czy inny moloch ale raczej podatki ZUS i ceny mediów prąd czy gaz które kończą małych przedsiębiorców. Nie da się uniknąć molochów ale jakby przedsiębiorcy mieli niższe koszty to i ceny mieliby konkurencyjne i więcej klientów. Odgórnie musiałoby być rozwiązane.
Odpowiedz

~przestroga

05-05-2023 23:00 10 23

Jeszcze więcej zagranicznych sklepów w naszym kraju to za kilka lat obudzicie się z ręką w nocniku - nie będzie naszych piekarni, cukierni, sklepów mięsnych, rybnych, zostaną same supermarkety z żywnością Frankensteina. To nie do pomyślenia dla Niemca by było żeby w jego kraju były nie-niemieckie sklepy, a u nas bezmyślnie pozwalamy na budowę zagranicznych sklepów, które już do końca zniszczą rodzime firmy.
Odpowiedz

~st

05-05-2023 21:39 9 24

Czy już są szacunki ile polskich małych sklepów upadnie z tego powodu w okolicy . Raczej nie bo kogo to obchodzi . Najważniejsze by portugalski właściciel pobił kolejny rekord zysku i transferu gotówki do Portugalii.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.