Zderzenie trzech samochodów na ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie.
Około godz. 18:30 dzisiaj (13 maja) na ulicy Bieszczadzkiej w Krośnie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych - mini cooper, chevroleta i suzuki.

wypadek w Krośnie

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Dwie osoby są poszkodowane. Droga krajowa 28 jest całkowicie zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 42-letni kierujący chevroletem, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z terenowym suzuki oraz jadącym za nim mini cooperem. Kierująca mini oraz podróżująca z nią pasażerka wymagały specjalistycznej pomocy medycznej i zostały przewiezione do szpitala. Obrażenia, jakich doznały, nie zagrażają ich życiu. Wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia - przekazała w poniedziałek krośnieńska policja.

~cynik

13-05-2023 22:11 19 30

A to się na szrocie ucieszą z takiej kolekcji?
Odpowiedz

~sedzia dred

13-05-2023 21:18 28 32

dzisiaj był dzień wariata stonka jeżdziła jak szalona bez wyobrazni i takie są własnie skutki zamiast wykorzystac wolny dzień od pracy zrobić swoim bękartom porządnie zjeść to pseudo rodzice włóczą sie cały dzień po tych sklepach a na koniec wychodzą z niczym tak robi zakupy stonka bez grosza przy dupi..e amen
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.