W Żarnowcu odbyło się sołtysami z terenu powiatu krośnieńskiego.
Na zaproszenie Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik, Prezesa Koła Sołtysów Powiatu Krośnieńskiego Ewy Kaczmarskiej - Więckowskiej oraz sołtysa wsi Żarnowiec Jana Krajewskiego sala Domu Ludowego w Żarnowcu zapełniła się sołtysami z terenu powiatu krośnieńskiego, by wspólnie celebrować Dzień Sołtysa Powiatu Krośnieńskiego.

Wśród gości nie zabrakło parlamentarzystów oraz przedstawicieli władzy samorządowej. Wspólne spotkanie było doskonałą okazją do rozmów o ważnych kwestiach dotyczących codziennej pracy na rzecz lokalnej społeczności czy pomysłach i potrzebach. Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć podziękowań za wieloletnią pracę dla dotychczasowego gospodarza Żarnowca Jana Krajewskiego, które złożyła Burmistrz Jolanta Urbanik.

Spotkanie sołtysów w Żarnowcu

O część artystyczną i dobrą zabawę zadbała działająca przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu Kapela Podwórkowa Tanie Dranie, a przygotowanie posiłków zaangażowały się gospodynie z Żarnowca.

Organizatorami wydarzenia była Gmina Jedlicze, Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu, Sołectwo Żarnowiec oraz Koło Sołtysów Powiatu Krośnieńskiego.

~Roman.b.

17-05-2023 09:08 18 12

Przede wszystkim na zaproszenie byłego sołtysa odbyło się spotkanie. Ponadto nie wspomniano o nowej Pani Sołtys która to spotkanie zorganizowała. Nawet Pani Burmistrz nie zauważyła nowego Sołtysa tj. Pani Marzeny.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.