24 maja o godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie rozpocznie się koncert charytatywny "Czym jest miłość?". Podczas koncertu dla Kubusia wystąpią grupy wokalne: Studio Piosenki Swing i Grupa Dream.
Wystąpią:
Studio Piosenki SWING działające przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie pod kierunkiem Lucyny Durał
Grupa wokalna DREAM działająca przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie pod kierunkiem Wojciecha Bazana

Pomysłodawcą wydarzenia jest Wojciech Bazan - nauczyciel i opiekun Grupy wokalnej "DREAM" działającej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Krośnie.

W programie zostaną zaprezentowane znane polskie i zagraniczne piosenki, które w swej treści z jednej strony są pełne nadziei, radości oraz humoru, a z drugiej wzruszające i dające głębokie przemyślenia na temat jednego z najpiękniejszych uczuć, jakim jest miłość. A to wszystko razem oplecione pięknymi i inspirującymi cytatami oraz myślami będzie nie tylko próbą odpowiedzi na pytanie czym jest miłość, ale również zachętą do wzajemnego darzenia się nią i okazywania jej w czynieniu dobra.

Organizatorzy przygotowali także niespodzianki:
- Słodki kącik - Cukiernia Jagusia Deptuch
- Smaczne i zdrowe pieczywo - Chlebak Piekarnia Frydrych

Jakub Kuzian - Zarszyn
Kubuś ma 3 lata... urodził się z bardzo rzadką wadą o nazwie - TIBIAL HEMIMELIA, czyli wrodzony brak kości piszczelowej prawej nogi, która jest krótsza i zdeformowana, nie wykształcił się staw skokowy, a kolanowy jest niestabilny. Dzięki operacjom, a było ich już pięć (ostatnia w grudniu 2022 r.) w klinice w Poznaniu, lekarzom udało się uratować nóżkę Kubusia przed amputacją. Teraz planowana jest kolejna operacja, a po niej dalsze leczenie i długa rehabilitacja.

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 24 maja 2023, godzina 18.00
Cegiełki: 10 i 20 zł

Cegiełki dostępne w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)
Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek - piątek 10.00-17.30 oraz na godzinę przed wydarzeniem

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.