Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji i potrącenia 15-latki na przejściu dla pieszych w Krośnie.
Dzisiaj (17 maja) około godziny 12:30 na skrzyżowaniu ulicy Podkarpackiej, Czajkowskiego i Składowej w Krośnie doszło do potrącenia nastolatki.

Wstępnie wiadomo, że młoda kobieta kierująca samochodem marki Seat na wysokości przejścia dla pieszych potrąciła 15-latką przechodzącą przez przejście i doprowadziła do kolizji z seatem

Poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana do krośnieńskiego szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci, wyjaśniając szczegółowe okoliczności.

[AKTUALIZACJA]


Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia kierująca seatem, jadąc w kierunku Sanoka, potrąciła przechodzącą przez przejście 15-letnią pieszą. Chwilę później doszło do kolizji seata z wyjeżdżającym od ulicy Czajkowskiego, oplem. 15-latka została przewieziona do szpitala, natomiast w zderzeniu seata z oplem nikt nie odniósł obrażeń. Uczestnicy byli trzeźwi. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego, funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 18-letniej kierującej. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zaistniałego zdarzenia. - przekazała w czwartek krosnieńska policja.

~cynik

17-05-2023 16:43 19 7

Spanikowana za kierownicą baba, potrafi narobić więcej biedy niż spity chłop. Jestem przeciwnikiem jazdy po spożyciu alkoholu.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.