Cellfast Wilki Krosno wprowadziły sprzedaż nowego rodzaju biletów - miejsca stojące na koronie trybuny. Odpowiadają też na zarzuty kibiców dotyczące komfortu oglądania zawodów żużlowych.
Kibice Wilków Krosno, zwłaszcza osoby z wykupionymi karnetami na trybunę odkrytą, pisząc i dzwoniąc do redakcji, zwracają uwagę, że nie jest odpowiednio kontrolowane wejście na trybunę.
- Są nagminne przypadki zasłaniania oglądania zawodów przez osoby, które siedzą lub stoją na przejściach. Na zgłaszane uwagi brak jest reakcji ochrony. Czy Klub zamierza coś z tym zrobić - pyta jeden z kibiców czarnego sportu.

Zdaniem kibiców, rozwiązaniem problemu nie jest sprzedaż biletów na miejsca stojące na koronie trybuny.

Jeden z fanów Wilków Krosno pisze, że "To jest naplucie w twarz kibicom. Nie po to kupowałem bilet pół roku temu żeby teraz w spokoju nie móc obejrzeć meczu. Już wczesniej były problemy, dzwoniłem do klubu i problem miał być rozwiązany. To nie jest rozwiązanie".

Klub Cellfast Wilki Krosno poinformował, że "Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom uruchomiliśmy sprzedaż nowego rodzaju biletów - miejsca stojące na koronie trybuny. Takie wejściówki w cenie 50 zł dostępne są stacjonarnie w naszym klubowym sklepie na stadionie w dni robocze od godz. 10 do 17".

Bilety upoważniają do wejścia na nową trybunę wokół pierwszego wirażu (sektory od B1 do B8) lub na trybunę odkrytą (sektory C, D, E, F) i zajęcia miejsc stojących na koronie (na samej górze trybuny).
Mecz Cellfast Wilki Krosno - Stal Gorzów odbędzie się już w najbliższą niedzielę (21 maja) o godz. 16:30. W siedzibie klubu oraz na https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0554/opis (do własnego wydruku) dostępne są cały czas bilety nienumerowane na krzesełka i miejsca stojące wokół drugiego wirażu.

Cellfast Wilki Krosno - ZOOleszcz GKM Grudziądz 49:41 [ZDJĘCIA]
Piotr Bąk, rzecznik prasowy, szef działu socjal media Cellfast Wilki Krosno poinformował, że bilety na miejsca stojące na koronie trybuny zostały wprowadzone do sprzedaży tylko i wyłącznie na prośbę kibiców i jest to wyjście klubu naprzeciw oczekiwaniom części fanów.

- Osoby zajmujące miejsca na koronie trybuny nie mają możliwości, by pogorszyć komfort oglądania meczu osobom siedzącym poniżej - po prostu nie ma takiej fizycznej możliwości. Zauważyliśmy za to problem osób, który zasłaniają widok na tor zajmując miejsca przy barierkach tuż nad pasem bezpieczeństwa. Przekażemy uwagi ochronie i wyczulimy służby porządkowe, by zwróciły szczególną uwagę na zaistniały problem już podczas niedzielnego meczu PGE Ekstraligi z drużyną z Gorzowa - poinformował Piotr Bąk.

~Taka prawda

20-05-2023 08:46 2 0

Spokojnie po spadku ubędzie "Januszy" nagłych znawców speedwaya ubranych od stóp po uszy w barwy klubowe ! TAKA PRAWDA Krosno to upadłe miasto w każdej dyscyplinie .
Odpowiedz

~ksm30

19-05-2023 06:24 1 9

Niestety mamy teraz zchamiałe społeczeństwo. I jak ktoś powyżej napisał rozumieją tylko argument mordobicia. Normalnie nic im nie wytłumaczysz.
Odpowiedz

~Kibic

18-05-2023 13:17 0 17

To samo jest na trybunie A pod schodami do wieżyczki mimo prośby i tak wszyscy mają w nosie i stoją na schodach i się ogląda ludzi od tyłu zamiast drugiego wirazu.
Odpowiedz

~Dziedzic pruski

18-05-2023 13:11 7 6

To jest policzek dla całej ekipy, to prowokacja.
Odpowiedz

~dx3

18-05-2023 12:28 21 9

Jak ktoś chce wszystko idealnie widzieć wszystko to niech ogląda transmisje w TV :)
Argument "kupiłem bilet pół roku temu" mnie śmieszy.
Odpowiedz

~Bombardier

18-05-2023 12:26 4 12

Jeden mecz i kosz problemów!Jeszcze się nie zaczął to już wiedziałem "że tak będzie"! Kupiłem karnet za 420zł a tu włazi kto chce - żadnej kontroli, stoją wszędzie na górze, na schodach, przy barierce. W Anglii jest zakaz stania na stadionie i takiego gościa ochrona upomni i wyrzuci u nas nic takiego nie ma a jedynie pozostaje mordobicie i zrypany humor tego dnia. Nie przygotowani są w Krośnie na takie imprezy!
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.