21 maja w punkcie udziela świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Krośnie udzielane będą świadczenia medyczne jedynie w zakresie porad pediatrycznych.
W niedzielę 21 maja w punkcie udziela świadczeń w zakresie "Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej" (Krosno, ul. Korczyńskiej 57) udzielane będą świadczenia medyczne jedynie w zakresie porad pediatrycznych (dla dzieci).

Porady internistyczne w tym dniu będzie zabezpieczała Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej - Dukla mieszcząca się w NZOZ "VIVA" sp. z o.o., ul. Słowacka 11, 38-450 Dukla - poinformował w piątek w komunikacie Wojewódzki Szpital Podkarpacki im. Jana Pawła II w Krośnie.

AMBULATORIUM OGÓLNE lekarsko-pielęgniarskie NZOZ VIVA w Dukli
ul. Słowacka 11, tel. 13 433 17 02, 13 492 59 98

Przypominamy. Każdy pacjent ma prawo korzystać ze świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w dowolnym punkcie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju (jeżeli dany punkt udziela porad z danego zakresu w momencie zgłoszenia się). W razie wypadku, groźnego urazu lub nagłego pogorszenia stanu zdrowia należy wezwać Zespół Ratownictwa Medycznego, dzwoniąc na numer 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.