Lody Karpackie, wytwarzane sposobem rzemieślniczym z recepturą opartą na unikatowej kompozycji naturalnych składników to wizytówka cukierni JoAsia. Od soboty (20.05) dostępne są w nowym punkcie. Sprawdź, gdzie!
Cukiernia JoAsia od początku swojej działalności nadąża za najnowszymi trendami przy użyciu tradycyjnych i ponadczasowych receptur. Tak też jest w przypadku lodów karpackich - produkowanych rzemieślniczo. Bazują na ekologicznych i naturalnych produktach.

W ofercie ma kilkanaście rodzajów lodów, począwszy od tych o tradycyjnym smaku, po niebanalne, które powstają w cukierni JoAsia.

W sobotę, 20 maja, cukiernia JoAsia uruchomiła nowy punkt z lodami przy ulicy Rzeszowskiej w Krośnie (obok sklepu Żabka i FRAC). Dogodna lokalizacja sprawia, że można spokojnie zaparkować samochód i zjeść wyśmienite lody.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby się zapoznać z walorami smakowymi produkowanych lodów mogą to zrobić w sklepie firmowym w Krośnie przy ul. Chopina 110 (dzielnica Krościenko Niżne - przy drodze Krosno - Brzozów), a także w punktach sezonowych:
  • Krosno, ul. Popiełuszki 18 (przy Delikatesach Centrum)

  • Krosno, ul. Zręcińska 12 (przy Delikatesach Zielony Koszyk)

  • Krosno, ul. Bursaki (kompleks basenów)

  • Zręcin, ul. Łukasiewicza 18B (przy Delikatesach Centrum)

  • Haczów (przy rondzie)

  • Jasienica Rosielna (przy Delikatesach Centrum)

  • Jaśliska (rynek)

  • Krempna (centrum)
Wkrótce otwarcie kolejnego punktu w Kopytowej - obok Delikatesów Centrum.

Lody JoAsia

Oferta cukierni JoAsia to nie tylko lody, ale również szereg innych produktów, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających smakoszy. W ofercie ma torty okolicznościowe, torty dla dzieci, ciasta i ciastka. JoAsia prowadzi "catering słodkości" dostarczając najwyższej jakości produkty na wesela, komunie, chrzciny i inne uroczystości.

Cukiernia JoAsia jest partnerem Cellfast Wilków Krosno i Beniaminka Krosno. Punkty z lodami dostępne są podczas meczów i turniejów tych klubów, a także podczas licznych imprez plenerowych.

Kontakt


Cukiernia JoAsia
Krosno, ul. Chopina 110

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 07:30 - 17:00
niedziela 09:00 - 17:00

tel. 606 611 295, 606 259 537

www: www.cukierniajoasia.pl
facebook facebook.com/CukierniaJoAsia
instagram: instagram.com/cukierniajoasia/