W Krośnie goszczą samochody należące do członków klubu Porsche Club Poland biorących udział w imprezie Porsche Touring Podkarpacie.
Porsche Club Poland jest jedynym oficjalnym klubem Porsche w Polsce certyfikowanym przez Porsche A.G. Zrzesza około dwustu pięćdziesięciu posiadaczy i miłośników marki Porsche. Od początku swojej działalności klub zorganizował kilkadziesiąt imprez.

Porsche Touring Podkarpacie

Koniec maja to kolejna impreza zorganizowana przez klub wspólnie z Porsche Centrum Kraków pod nazwą Porsche Touring Podkarpacie.

- W ciągu tych dwóch dni będziemy uciekać od dróg krajowych i nawigować po zakamarkach Karpat. Odwiedzimy zaporę w Solinie, a przejedziemy wokół dwóch kolejnych - Sieniawy i Myczkowiec. W drugiej połowie dnia pokonamy leśny odcinek specjalny, odwiedzimy Szybowisko Bezmiechowa i na koniec przemkniemy po Serpentynach Gór Słonnych - mówi Mateusz Stabryła z Porsche Club Poland.

Porsche Touring Podkarpacie

Bazą wypadkową imprezy jest Krosno, na parkingu obok sklepu Delikatesy Centrum przy ulicy Bursaki, w specjalnie wyznaczonej strefie, parkuje kilkadziesiąt samochodów marki Porsche.

- W wyjeździe biorą udział najróżniejsze wersje i roczniki Porsche 911, od klasycznej wersji 964 po najnowsze 992. Nie brakuje także popularnych Boxsterów, czy Spyderów - dodaje Mateusz Stabryła.

Zobacz zdjęcia samochodów:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.