Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w spektaklu rodzinnym "Przygody Koziołka Matołka". Tę znaną dziadkom i rodzicom postać powinni poznać także najmłodsi. 7 czerwca 2023 o godzinie 17:00 scenę oddajemy artystom Teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa, a widownię najmłodszym i dorosłym widzom.
Może i Koziołek Matołek nie jest najmądrzejszym zwierzątkiem na świecie, ale na pewno nie brakuje mu sprytu, śmiałości, ciekawości, uroku osobistego i poczucia humoru, które pozwalają wyjść mu cało z każdej opresji. Ten mały wesoły cwaniak z odwagą rusza na podbój świata - z Koziej Wólki wybiera się do Pacanowa, przy okazji zahaczając o Warszawę, Stany Zjednoczone, Afrykę, Azję, a nawet… Księżyc. Przez swoje figle i nieroztropność nieraz wpada w tarapaty, ale śpiewająco (dosłownie, bo przedstawienie to swego rodzaju musical) i z wdziękiem zawsze udaje mu się wybrnąć z sytuacji.

Przygody Koziołka Matołka to wierna adaptacja komiksu Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, pełna humoru nie z tej ziemi i niezwykłych zwrotów akcji. Ten wierszowano-muzyczny spektakl to doskonała zabawa dla całej rodziny!

Obsada: Mariola Łabno-Flaumenhaft, Małgorzata Pruchnik-Chołka, Michał Chołka, Marek Kępiński, Mateusz Mikoś, Robert Żurek

Autor: Kornel Makuszyński, Marian Walentynowicz
Reżyseria: Sławomir Gaudy
Scenografia: Grzegorz Janiszewski
Adaptacja: Grzegorz Janiszewski
Muzyka: Adam Prucnal
Teksty piosenek: Krystyna Wodnicka

Czas trwania: 120 min

Bilety: 10 zł - dzieci, 15 zł - dorośli

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)

Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek - piątek 10.00-17.30 oraz na godzinę przed wydarzeniem

oraz w sprzedaży online: https://bilety.rckp.krosno.pl/

Plakat Spektaklu Przygody Koziołka Matołka w RCKP

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.