W sobotę 13 czerwca już po raz trzeci w historii Przedszkola Gminnego w Dukli odbył się Przedszkolny Piknik Rodzinny. Impreza została zorganizowana przez Grono Pedagogiczne oraz Radę Rodziców Przedszkola z okazji Święta Rodziców oraz Dnia Dziecka.
Przygotowania do Pikniku trwały już od kilku tygodni, jednak wysiłek się opłacał, gdyż zabawa była wyśmienita! Piknik rozpoczęliśmy występami artystycznymi przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych. Były piosenki i piękne tańce, po których dzieci zaśpiewały Rodzicom "Sto lat", złożyły życzenia oraz wręczyły wykonane torebki Mamusiom i kolorowe muchy Tatusiom.

Po części artystycznej dzieci i dorośli świetnie się bawili, biorąc udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez klauna. Wszyscy uczestnicy różnorodnych zabaw byli nagradzani upominkami. Nie zabrakło również dowolnych zabaw i tańców. Całości dopełniały dmuchane zjeżdżalnie, kula sferyczna, koniki, bańki mydlane i pluszowe postacie z bajek, które zabawiały wszystkich wokół. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik z malowaniem twarzy. Nie zabrakło także grillowanych kiełbasek, słodkich ciasteczek, kawy, waty cukrowej i napojów.

Przedszkolny Piknik Rodzinny w Dukli

Wiele radości sprawiły niespodzianki, które kryły się pod cegiełkami wartościowymi jak również nagrody główne jakie trafiły do rąk kilku szczęśliwców.
Przez cały czas trwania Pikniku dopisywała nam letnia pogoda i świetny humor.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Pikniku, a w szczególności:
- tym, którzy przybyli…
- tym, którzy przygotowali smakołyki…
- tym, którzy pomogli w organizacji i przebiegu Pikniku…
- tym, którzy ufundowali niespodzianki…
- tym, którzy zakupili cegiełki wartościowe…
- tym, którzy uwieczniali piękne chwile na zdjęciach…
- tym, którzy przynieśli uśmiech…
- tym, którzy zamówili pogodę…
- tym, którzy dobrze się bawili…