Szkoła Podstawowa nr 4 i Przedszkole Miejskie nr 1 w Krośnie zaprosili w sobotę (27 maja) na rodzinny piknik. W tym roku był to "Hawaiian Fest 2023".
"Nie możesz polecieć na Hawaje? To Hawaje przylecą do Ciebie". W taki sposób Miejski Zespół Szkół nr 7 w Krośnie, czyli Szkoła Podstawowa nr 4 i Przedszkole Miejskie nr 1, zachęcał do wzięcia udziału w tradycyjnym pikniku rodzinnym.

W sobotnie przedpołudnie (27 maja) dopisała pogoda, było więc słonecznie, radośnie, bardzo kolorowo i rodzinnie. A wszystko dzięki społeczności MZS nr 7, czyli dzieci, młodzieży, nauczycieli i pracowników oraz rodziców.

Hawajski Piknik Rodzinny w Krośnie

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji. Nie zabrakło między innymi warsztatów plastycznych, nie tylko hawajskich gier i zabaw, hawajskiego bufetu i grilla, owocowego zawrotu głowy, pokazów artystycznych, różnego rodzaju konkursów, w tym sportowych prowadzonych przez zawodników i trenerów Karpat Krosno. Dla najmłodszych do dyspozycji był też dmuchany plac zabaw. Na miejscu był również radiowóz z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, wóz strażacki z KM Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie.

Hawajski Piknik Rodzinny w Krośnie

Wśród gości pikniku znaleźli się przewodniczący Rady Miasta Zbigniew Kubit, zastępca prezydenta Bronisław Baran, radni Anna Dubiel i Witold Skiba oraz przewodniczący Zarządu Dzielnicy Krościenko Niżne Jerzy Lorenc.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.