Sprawdź jak w okresie wakacyjnym będzie działał system obsługi klienta w biurze dowodów osobistych Urzędu Miasta Krosna.
Urząd Miasta Krosna poinformował, że od 1 czerwca do 31 sierpnia br. system obsługi klientów w biurze dowodów osobistych został zmodyfikowany.
Nadal obowiązuje elektroniczny system umówienia wizyty w urzędzie w sprawach dotyczących wymiany i odbioru dowodu osobistego. Planowane wizyty będą odbywać się w godzinach od 8.00 do 12.30.

Od godz. 13.00 będą obsługiwani klienci oczekujący w tradycyjnej kolejce. Ostatnia osoba przyjmowana jest na 15 minut przed godziną zamknięcia urzędu, czyli w poniedziałek o 16.15, wtorek, środa, czwartek o 15.15, a w piątek o 14.15.

- Należy jednak pamiętać, że czas oczekiwania w kolejce jest zależny od ilości osób czekających w danym dniu. Może się tak zdarzyć, że w terminie, będzie więcej osób i trzeba będzie długo czekać albo urząd nie będzie w stanie obsłużyć wszystkich czekających. Dlatego nadal zachęcamy do korzystania w elektronicznego systemu rejestracji wizyt - apeluje Urząd Miasta Krosna.

Wystarczy wejść na stronę internetową umowsie.umkrosno.pl, wybrać wydział, w którym chcemy załatwić sprawę, a intuicyjne menu poprowadzi nas do wyboru dogodnego terminu wizyty.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.