W Szkole Podstawowej im. Edmunda Łozińskiego w Potoku, odbył się I Gminny konkurs plastyczno-wokalny "Matka w oczach dziecka".
W piątek 26 maja w święto wszystkich mam, w Szkole Podstawowej im. Edmunda Łozińskiego w Potoku, odbył się I Gminny konkurs plastyczno-wokalny "Matka w oczach dziecka", pod Patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik.

Do konkursu zgłosiły się wszystkie szkoły z terenu Gminy Jedlicze: SP w Dobieszynie, SP w Długiem, ZSP w Jaszczwi, SP Jedliczu, SP w Moderówce, SP w Piotrówce, SP w Potoku i ZSP w Żarnowcu.

Szkoły reprezentowały dwie osoby - po jednej w kategorii plastycznej i muzycznej. Każda kategoria była oddzielnie punktowana, a punkty sumowane. Zwycięstwo przypadło tej szkole, której przedstawiciele uzyskali łącznie najwięcej punktów. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych kl. I-III i IV-VIII.

konkurs w Potoku

Młodych solistów i plastyków oceniało profesjonalne jury składające się z artystów i muzyków: Zofia Kędzierska, instruktor plastyki z Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu - przewodnicząca, Monika Jałowiec i Tomasz Tęczar z zespołu muzycznego "Heaven" oraz Waldemar Moskal z zespołu "Okay".

W kategorii I-III przyznano następujące miejsca:
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Jedliczu
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Piotrówce
III miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żarnowcu

W kategorii IV-VIII jury rozdzieliło miejsca według następnej kolejności:
I miejsce: Szkoła Podstawowa w Moderówce
II miejsce: Szkoła Podstawowa w Długiem
III miejsce: Szkoła Podstawowa w Piotrówce

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.