Służby ratunkowe pracują na ulicy Korczyńskiej w Krośnie, gdzie doszło do kolizji dwóch samochodów, a następnie potrącenia pieszego.
Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś (1 czerwca) po godz. 16 na ulicy Korczyńskiej w Krośnie.

Wiadomo, że samochody, które brały udział w zdarzeniu poruszały się w kierunku Krosna. Przed przejściem dla pieszych toyota najechała na tył renault, które siłą uderzenia wjechało na przejście dla pieszych i potrąciło chłopca przechodzącego z rowerem.

[AKTUALIZACJA]


- Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 16.30, na ul. Korczyńskiej w Krośnie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 30-letnia kierująca toyotą najechała na tył renaulta, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Siłą uderzenia renault został zepchnięty na przechodzącego przez jezdnię 10-latka. W zdarzeniu niegroźnie ucierpiała kierująca toyotą oraz dwie osoby podróżujące renaultem. 10-letni pieszy nie doznał żadnych obrażeń. Uczestnicy byli trzeźwi. Trwa postępowanie, które pozwoli wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - poinformował podkomisarz Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~oj

05-06-2023 16:47 3 0

Było niedawno o wypadku spowodowanym przez mężczyznę - 4 ofiary śmiertelne. Ale wtedy cynika komentarzy jakoś nie widać. Niestety mężczyźni częściej powodują śmiertelne wypadki , kobiety częściej niegroźne stłuczki, więc daj Boże żeby wszyscy mężczyźni jeździli jak kobiety...
Odpowiedz

~cynik

02-06-2023 11:48 5 3

Czułem każda komórka mi mówiła, że to trzasła baba. (-;
Odpowiedz

~cynik

01-06-2023 20:22 9 4

No nie... czyżby znowu baba, a może wreszcie jakiś chłop?
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.