W sobotę 3 czerwca Rada Rodziców wraz z Zespołem Szkół w Świerzowej Polskiej oraz Gminnym Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Chorkówce już kolejny raz, zorganizowała piknik rodzinny.
Doskonale bawili się ci, którzy odpowiedzieli na zaproszenie Zespołu Szkół w Świerzowej Polskiej i przyszli na piknik rodzinny, pełen zabawy i atrakcji.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

Swoimi talentami i umiejętnościami dzielili się ci najmłodsi z przedszkola jak i uczniowie szkoły podstawowej. Dopełnieniem programu były występy młodych tancerek i tancerzy studia tańca oraz adeptów sekcji judo.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

Po występach i pokazach wszyscy chętni mogli skorzystać z szeregu bezpłatnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Piknik Rodzinny w Świerzowej Polskiej

Słoneczna pogoda sprzyjała zabawom na świeżym powietrzu. Dzieciaki mogły wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach i zamkach, przejechać się na kucyku i quadach. W chwili wytchnienia mogły liczyć na poczęstunek, ale także na malowanie twarzy i plecenie kolorowych warkoczyków. W ramach pikniku zorganizowano również stanowisko astronomiczne, kącik doświadczalny, pokazy sprzętu strażackiego i udzielania pierwszej pomocy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.