Gminny Ośrodek Kultury w Korczynie zaprasza do Dworu Szeptyckich na wystawę fotografii "Na przestrzeni lat - ziemia korczyńska okiem Andrzeja Józefczyka".
2 czerwca br. w Dworze Szeptyckich w Korczynie odbył się wernisaż wystawy "Na przestrzeni lat - ziemia korczyńska okiem Andrzeja Józefczyka". Na otwarciu wystawy obecni byli przedstawiciele Gminy Korczyna - wójt Jan Zych, zastępca wójta Katarzyna Urbanek, radni Rady Gminy Korczyna oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Korczynie Wojciech Tomkiewicz, który jako gospodarz otworzył wystawę.

Wernisaż wystawy zdjęć Andrzeja Jóżefczyka

Spotkanie to było okazją do powspominania, a sama wystawa wręcz prowokuje do cofnięcia się w czasie i zobaczenia rzeczywistości z innej perspektywy.
Andrzej Józefczyk działa na rynku reporterskim od ponad 30 lat. Zaczynał pracę w 1992 roku w tygodniku Kurier Podkarpacki, a od 1995 do 2019 r. pracował w Tygodniku Regionalnym "Nowe Podkarpacie". Od 2019 r. działa w portalu terazKrosno.pl.

Wernisaż wystawy zdjęć Andrzeja Jóżefczyka

Wystawa czynna będzie do 16 sierpnia 2023 r. Można ją zwiedzić po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Korczynie: 13 43 540 80 wew. 129, 13 43 543 84 oraz 502420831.

Patronat medialny sprawuje miesięcznik "Prządki" oraz portal terazKrosno.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.