Ponad 1450 uczniów z krośnieńskich szkół podstawowych z klas I-III bierze udział w tegorocznym pikniku edukacyjnym "BEZPIECZNE WAKACJE - w domu i na wyjeździe!"
Pogadanki z uczniami na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas wakacji, ścieżki edukacyjne przygotowane w namiotach edukacyjnych, pokaz wozów służb ratowniczych, nauka udzielania pierwszej pomocy, miasteczko ruchu drogowego, prezentacja scenek sytuacyjnych dotyczących konkretnych zachowań podczas różnych zdarzeń.
Tak wczoraj (5 czerwca) i dzisiaj (6 czerwca) krośnieńscy uczniowie klas I-III uczą się w parku Jordanowskim przy ul. Grodzkiej jak bezpiecznie spędzić wakacje. Wszystko w ramach pikniku edukacyjnego pn. "BEZPIECZNE WAKACJE - w domu i na wyjeździe!".

Organizatorem spotkania jest: Wydział Edukacji Kultury i Sportu Urzędu Miasta w Krośnie, a współorganizatorami: Komenda Miejska Policji w Krośnie, 35 Batalion Lekkiej Piechoty Sanok, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Państwowa Straż Pożarna w Krośnie, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krośnie, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie, Straż Miejska w Krośnie, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Krośnie.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.