W sobotę w Jedliczu-Męcince odbył się piknik rodziny dla dzieci. Była moc atrakcji i świetna zabawa.
Każdy, kto w sobotnie popołudnie wybrał się na piknik rodzinny przy domu ludowym Jedlicze-Męcinka z pewnością wracał do domu bardzo zadowolony, ponieważ organizatorzy stanęli na wysokości zadania i sprostali mu w stu procentach, przygotowując moc atrakcji i niespodzianek.

Zdecydowanie największą popularnością cieszyły się podróże ciuchcią, która kursowała po ulicach Jedlicza, a jej wagony za każdym razem były wypełnione niemal do ostatniego miejsca.

Dzieci cierpliwie czekały na swoją kolej jazdy kucykiem i koniem, licznie korzystały z dmuchańców i chętnie brały udział w różnego rodzaju konkurencjach, jak m.in. wyścig w workach czy zabawa z chustą. Nie zabrakło też baniek mydlanych i wizyty dwóch pluszowych maskotek z koszami wypełnionymi słodkościami.

Niezawodni druhowie OSP Jedlicze-Męcinka udostępnili do oglądania samochód oraz sprzęt strażacki, a także zadbali o podniebienia uczestników, przygotowując smaczne kiełbaski z grilla. Z kolei w sali domu ludowego na wszystkich czekały słone i słodkie przekąski oraz napoje.
Grupa Ratownicza-Poszukiwawcza Legion Gerarda zaprezentowała sprzęt do poszukiwań, pokaz pierwszej pomocy oraz szpital Misia Ratownisia.

Na piknik rodzinny w Męcince zaprosili: Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik, Przewodniczący Zarządu Osiedla Jedlicze-Męcinka Andrzej Gazda wraz z Zarządem Osiedla i Ochotnicza Straż Pożarna Jedlicze-Męcinka.

Wszystkie atrakcje były bezpłatne, a piknik odbył się dzięki wsparciu instytucji oraz sponsorów, w tym Gminy Jedlicze i Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.