W niedzielę w Głowience odbył się niezwykle udany piknik rodzinny, pełen atrakcji i wspaniałej zabawy.
W niedzielę (4 czerwca) odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Benedykta Wierdaka w Głowience dla przedszkolaków, uczniów i ich rodzin. Przygotowano wiele atrakcji, a plac przed szkołą stał się miejscem wesołej zabawy. W tym wyjątkowym dniu goszczono zastępcę gminy Miejsce Piastowe Aleksandrę Ciepiela, która reprezentowała wójta gminy Dorotę Chilik oraz sołtys Teresę Sirko.

Podczas pikniku wystąpili utalentowani ósmoklasiści ze szkolnej grupy teatralnej "Karpiele". Artystki tańcem oficjalnie otworzyły piknik, a młodzi aktorzy wystawili wspaniałe przedstawienie o Benedykcie Wierdaku patronie szkoły.
Przedszkolaki i uczniowie, przygotowani pod czujnym okiem nauczycieli, zaprezentowali swoje talenty, pięknie śpiewając piosenki, recytując wiersze i tańcząc na scenie. Rodzice i obecni goście z zainteresowaniem podziwiali umiejętności dzieci.

piknik w Głowience

Po części artystycznej przyszedł czas na pokazy. Jako pierwsza wystąpiła para taneczna zdobywająca ogólnopolskie medale Weronika Czub i Mateusz Dziamba ze Szkoły Tańca "Gracja" w Krośnie. Kolejno zaprezentowała się grupa karate z Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate, który odnosi liczne sukcesy międzynarodowe. Następnie miał miejsce pokaz z Ochotniczej Straży Pożarnej, m.in. wydobycia osoby poszkodowanej z samochodu, udzielenia jej pierwszej pomocy przedmedycznej i ugaszenia palącego się pojazdu.

Uczestnicy pikniku mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności sportowe, biorąc udział w różnych grach, zorganizowanych na boisku sportowym. Dużą popularnością cieszyły się też dmuchane zjeżdżalnie, zabawy na placu zabaw, wystawa zwierząt uczniów, stoiska do malowania twarzy i wykonywania warkoczyków oraz bufet przygotowany przez Radę Rodziców.

To był naprawdę udany dzień. Wszyscy opuszczali teren szkoły z zadowoleniem i uśmiechem na twarzy.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.