Jeszcze do godziny 16.00 (9 czerwca) w Centrum Ogrodniczym SOPEX w Krośnie (ul. Składowa 2) można wziąć udział w "Rodzinnych warsztatach ogrodniczych".
"Rodzinne warsztaty ogrodnicze" prowadzi Wiktor Czuksanow, dziennikarz i autor książek o tematyce ogrodniczej, współtwórca programów telewizyjnych "Laur dla ogrodnika" i "Rok w ogrodzie" a także ekspert i pasjonat ogrodnictwa.

Wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla dużych i małych pasjonatów ogrodnictwa. Razem z Witoldem Czuksanowem można posadzić własną sadzonkę, którą po warsztatach będzie można zabrać do domu. W tym roku z warsztatów skorzystały między innymi przedszkolaki z przedszkola w Korczynie, rodzice z dziećmi, osoby dorosłe.

Rodzinne warsztaty ogrodnicze w Krośnie

Partnerem wydarzenia jest marka GARDENA.

- Szerzenie wiedzy i dobrych praktyk w zakresie ogrodnictwa wpisuje się w DNA grupy KRONEN, dlatego celem tych warsztatów jest przede wszystkim edukacja. W trakcie wydarzenia nauczymy Was, jak pielęgnować i dbać o rośliny, ale jesteśmy otwarci też na Wasze pytania. W czasie warsztatów doradzamy, pomagamy i służymy wiedzą. Pamiętajcie, jesteśmy tam dla Was! - zachęcają organizatorzy do udziału w warsztatach.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.