W Ogródku Jordanowskim w Krośnie odbył się piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji.
Sprzyjająca pogoda sprawiła, że dzieci mogły w pełni skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na pikniku z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie odbyło się w sobotę 10 czerwca w Ogródku Jordanowskim przy ulicy Grodzkiej w Krośnie.

Piknik z okazji Dnia Dziecka w Krośnie

Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy sportowe, w których sam tylko udział gwarantował otrzymanie medalu i nagrody. Były też dmuchańce i gokarty napędzane siłą mięśni. Dzieci mogły zdobić swoje ciałka tatuażami, bawić się puszczając banki mydlane czy przejechać się na kucyku. Sporym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja sprzętu strażackiego czy motocykla żużlowego.

Organizatorem pikniku była Fundacja 21, która pomaga dzieciom z zespołem Downa zintegrować się ze społeczeństwem, wspiera rodziny z dziećmi niepełnosprawnymi.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć:

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.