Krośnieńscy stróże prawa podsumowani działania na drogach podczas długiego czerwcowego weekendu.
W czasie pięciu dni trwania akcji, na podkarpackich drogach doszło do 16 wypadków, w których 19 osób zostało rannych. Policjanci ujawnili 49 nietrzeźwych kierujących. Krośnieńscy policjanci zanotowali 5 kolizji i jeden wypadek. Zatrzymali też nietrzeźwych kierujących.

W piątek (9 czerwca) we Wróbliku Szlacheckim przed godz. 22 policjanci zatrzymali 66-latka kierującego pojazdem mechanicznym marki Ligier. Badanie wykazało około 1,8 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. W trakcie kontroli okazało się, że 66-letni mieszkaniec gminy Rymanów posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W niedzielę około godz. 6:15 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Zręcinie przy ul. Łukasiewicza w przydrożnym rowie znajduje się samochód. Więcej o tym zdarzeniu tutaj: Pijany wjechał do rowu. Uciekł, a potem zgłosił się na komendę po odholowany samochód.

Tego samego dnia po godz. 21 policjanci zostali zaalarmowani o zdarzeniu drogowym z udziałem motorowerzysty w miejscowości Jaszczew. - Wstępnie ustalono, że 38-letni kierujący motorowerem, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie trzeźwości mężczyzny wykazało około 3,5 promila alkoholu w jego organizmie. 38-letni mieszkaniec gm. Jedlicze został zatrzymany w policyjnym areszcie - informuje podkom. Paweł Buczyński z KMP w Krośnie.

W trakcie długiego weekendu krośnieńscy policjanci odnotowali jeden wypadek drogowy. Więcej szczegółów tutaj: Czołowe zderzenie dwóch samochodów we Wróbliku Szlecheckim.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.