W Piotrówce, odbył się piknik pod hasłem Dzień Rodziny. Czas upływał w miłej atmosferze i był doskonałą formą integracji.
W niedzielę (11 czerwca) w Piotrówce, odbył się piknik pod hasłem "Dzień Rodziny". Impreza była doskonałą formą integracji, ponieważ na placu rekreacyjnym świetnie bawiły się nie tylko dzieci i młodzież, ale także dorośli zarówno z Piotrówki, jak i z pozostałych miejscowości gminy.

Wśród radosnego gwaru i śmiechu dużym zainteresowaniem cieszyły się efektowne dmuchańce oraz przejażdżki strażackim quadem, prowadzonym przez Komendanta Gminnego OSP i zarazem Prezesa OSP Dobieszyn druha Rafała Janochę. Dzięki temu dzieci mogły przez moment poczuć się jak podczas prawdziwej strażackiej akcji. Duże wrażenie, szczególnie na najmłodszych, zrobił także pokaz przygotowany przez druhów OSP Piotrówka.

Świetnym elementem integrującym, pojawiającym się przy okazji tego typu spotkań jest wspólne pieczenie kiełbasy przy ognisku. Sprzyja to ciekawym rozmowom, wówczas nawiązują się też nowe znajomości. Nie inaczej było podczas niedzielnego Pikniku, a wszystko odbywało się pod czujnym okiem strażaków.

Opiekun miejscowej świetlicy Katarzyna Kubacka-Jeż oraz Przewodnicząca Rady Rodziców przy SP w Piotrówce Anna Frączek starannie zaplatały włosy dziewczynek w oryginalne warkoczyki. Zaangażowane były również dziewczynki ze świetlicy, które malowały twarze i wykonywały tatuaże.

piknik w Piotrówce

Uczestnicy pikniku chętnie korzystali z przyrządów do ćwiczeń, wypełniony dziećmi był także plac zabaw. Czas upływał w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki, o co z kolei zadbał członek Rady Sołeckiej Andrzej Chudy, obsługujący sprzęt i nagłośnienie zakupione przez Stowarzyszenie "Nasza Piotrówka" w formie grantu.

Atrakcją dla miłośników żużla była obecność Kacpra Szopy, reprezentanta Orlen Cellfast Wilków Krosno w Ekstralidze U-24 i Polonii Piła w II lidze, który prezentował swój motocykl i dzielił się informacjami na temat czarnego sportu.

Nad całością wydarzenia czuwali organizatorzy: Sołtys Dorota Chuda wraz z Radą Sołecką i Prezes Stowarzyszenia "Nasza Piotrówka", Radna Rady Miejskiej w Jedliczu Józefa Uram.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.