Na terenie Szkoły Podstawowej w Potoku w minioną niedzielę odbył się piknik rodzinny.
W niedzielne popołudnie (18 czerwca) na terenie Szkoły Podstawowej w Potoku odbył się piknik rodzinny przygotowany przez grono pedagogiczne, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 14:00 wystąpieniem dyrektor Agaty Kazalskiej, która serdecznie powitała wszystkich uczestników spotkania. Część artystyczną imprezy zainaugurowali mali artyści z klas I-III, którzy przygotowali piękny program artystyczny dla rodziców z okazji ich święta Dnia Mamy i Dnia Taty.
Dzieci zadedykowały ukochanym rodzicom teksty poetyckie, piosenki oraz krótką inscenizację. Następnie uczennice z klasy V zaśpiewały utwory: "Otwórz oczy", "Świat to muzyka", "Tyle słońca w całym mieście". Na scenie wystąpiła także Emilia Michalska w utworze "Turysta" oraz uczniowie klas I, V, VI i VIII, którzy wykonali układy taneczne.

piknik w Potoku

Kolejnym punktem programu był koncert laureatów i uczestników Gminnego Konkursu plastyczno-wokalnego "Matka w oczach dziecka". Na scenie zaprezentowali się: Aleksandra Żołna, uczennica SP w Żarnowcu w piosence "Miły dzień mamy", Antonina Kwarciany, uczennica SP w Potoku w utworze "Kocham Cię, Ti Amo", Konstancja Gębarowska, uczennica SP w Jedliczu, która zaśpiewała utwór "Piosenka dla mamy", Sara Penar, uczennica SP w Dobieszynie w piosence "Mam cudownych rodziców", Aleksandra Szlachta, uczennica SP
w Potoku, która zaśpiewała "List do matki" oraz Hubert Piękoś z SP w Moderówce w utworze "You raise me up" .

W trakcie części artystycznej odbywały się również licytacje cennych przedmiotów przekazanych przez sponsorów na rzecz placówki.

Uczestnicy pikniku wzięli udział w Rodzinnych Rozgrywkach Tenisa Stołowego. Zwycięzcy konkurencji otrzymali nagrody rzeczowe. I miejsce zdobyli Patryk Sitek i Maciej Sitek, II miejsce Hubert Piękoś i Tomasz Piękoś, III miejsce Franciszek Styś i Robert Tabak. Zawodnicy odebrali nagrody z rąk dyrektor Agaty Kazalskiej, która pogratulowała im sukcesów sportowych.

Podczas pikniku miłośnicy teatru mieli przyjemność obejrzeć spektakl na wesoło "Pani Twardowska" współczesną wersję ballady Adama Mickiewicza w wykonaniu młodych artystów z klas V, VI oraz VIII.

piknik w Potoku

Miłym punktem programu było przeniesienie się w klimat muzyki klasycznej i ludowej podczas koncertu zespołu Duo Classic. Atrakcjami towarzyszącymi imprezie były: konkurs "Zgaduj zgadula" ze wspaniałymi nagrodami, dmuchany plac zabaw, wóz i sprzęt strażacki udostępniony przez jednostkę OSP Potok, przejażdżki konne oraz na quadach, symulator dachowania, malowanie twarzy oraz kolorowe warkoczyki.

Uczestnicy pikniku mogli skosztować pysznych, domowych ciasteczek, smacznych lodów, popcornu, waty cukrowej, zapiekanek, frytek, kiełbasek z grilla, ciepłych i zimnych napojów. Spotkanie zakończył koncert gwiazdy wieczoru zespołu Heaven.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.