Stowarzyszenie Aktiv Pro Rymanów zaprasza 23 czerwca III edycję biegu charytatywnego połączonego z piknikiem rodzinnym. W tym roku pod hasłem "Mamuśki biegną dla Mikołaja i Elizy, Biegnij i TY".
23 czerwca w parku w Rymanowie k.Krosna odbędzie się już III edycja biegu charytatywnego połączonego z piknikiem rodzinnym organizowanego przez Stowarzyszenie Aktiv Pro.

Amatorska drużyna piłkarska " Mamuśki Aktiv Pro" już trzeci raz zaangażowała się w pomoc chorym dzieciom, tym razem impreza poświęcona jest zbiórce pieniędzy na Mikołaja i Elizę Ciesielczyk z Pobiedna. Mikołaj ma 9 lat i towarzyszy mu szereg chorób począwszy od autyzmu, epilepsji, po insulinooporność i nadwrażliwość dźwiękową. Jego siostra Eliza ma 4 latka ale również już jest mocno doświadczona przez choroby. Podobnie jak Mikołaj choruje na autyzm i epilepsję dodatkowo niedoczynność tarczycy. Na dodatek posiada przeciwciała onkoneuronalne (rak w organizmie bez lokalizacji).

Podczas imprezy odbędzie się szereg atrakcji: bieg główny na 10 km, bieg familijny 2 km w okolicznym parku oraz biegi dziecięce. Dodatkowo w trakcie pikniku zaplanowane są atrakcje dla dzieci, dmuchańce, zabawy z animatorem i wiele innych. Ze wszystkich atrakcji można skorzystać nieodpłatnie. W trakcie trwania biegu będzie możliwość wylicytowania cennych nagród takich jak skok w tandemie ze spadochronem. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na leczenie Mikołaja i Elizy.
Start o 16.00 w parku w Rymanowie.

bieg w Rymanowie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.