Na terenie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zorganizowano Dni Otwartych Drzwi połączone z XXIV Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych i I Mistrzostwami Polski Południowo - Wschodniej Drobiu Ozdobnego. Zobacz zdjęcia.
W sobotę i niedzielę (24-25 czerwca) na terenie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbyły się Dni Otwartych Drzwi połączone z XXIV Regionalną Wystawą Zwierząt Hodowlanych i I Mistrzostwami Polski Południowo - Wschodniej Drobiu Ozdobnego.

Kozy, kaczki, świnie, konie, ale też pszczoły i króliki

Podczas wydarzenia zwiedzający mogli zobaczyć najlepsze zwierzęta hodowlane z terenu województwa podkarpackiego. Hodowcy zaprezentowali wybitne sztuki bydła mlecznego i mięsnego, konie, owce i kozy, alpaki, ryby, pszczoły oraz zwierzęta futerkowe. Nie zabrakło wyjątkowych gatunków drobiu ozdobnego i użytkowego m.in. perliczek, gołębi, indyków, kur, kaczek i gęsi.

Kozy, kaczki, świnie, konie, ale też pszczoły i króliki

Można także było kupić materiał szkółkarski, kwiaty, owoce i warzywa, produkty pszczele i spożywcze, rękodzieło oraz spróbować regionalnych specjałów przygotowanych specjalnie przez Koła Gospodyń Wiejskich. Odbyła się również prezentacja profesjonalnego sprzętu rolniczego.

Kozy, kaczki, świnie, konie, ale też pszczoły i króliki

W niedzielę II Wicemistrz Polski w Morsowaniu Łukasz Szpunar na terenie ośrodka robił trening przygotowawczy do Rekordu Guinnessa w najdłuższym przebywaniu w lodzie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Boguchwały.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.