Posłuchaj:

Na zaproszenie posłanki Joanny Frydrych gościł w Krośnie senator Krzysztof Brejza wraz z małżonką Dorotą Brejza.
- Jak pokonać układ PiS, nielegalna inwigilacja, system niszczenia ludzi - to między innymi zagadnienia o których będziemy chcieli rozmawiać dzisiaj podczas otwartego spotkania z senatorem Krzysztofem Brejzą i jego małżonką Dorotą - powiedziała posłanka Joanna Frydrych, dzięki której spotkanie odbyło się w miniony czwartek (29 czerwca) w Krośnie.

Posłanka Joanna Frydrych podkreśliła, że jej zdaniem za czasów Platformy Obywatelskiej żyliśmy w kraju spokojnym, gdzie wszystko było przewidywalne i w kraju przede wszystkim bezpiecznym.

- Gdy do władzy doszedł PiS zaczęło się niebezpiecznie, nieprzewidywalnie, bardzo drogo i niestety zaczęły się inwigilacje osób. W szczególny sposób był tym dotknięty senator Krzysztof Brejza - stwierdziła posłanka Joanna Frydrych.

- Przyjeżdżamy z małżonką do Krosna, by porozmawiać przede wszystkim o inwigilacji i układzie paramafijnym stworzonym przez państwo PiS, układzie służb, telewizji rządowej, o sprawach niszczenia różnych obywateli, o nadużywaniu kontroli operacyjnej, w tym oczywiście nielegalnej cyber broni, o sprawie wpływu na przeprowadzenie wyborów w 2019 roku przez służby specjalne nadzorowane przez wiceprezesa PiS Kamińskiego, którego czeka teraz wznowienie sprawy karnej za zniszczenie Andrzeja Leppera - powiedział senator Krzysztof Brejza.

Krzysztof Brejza w Krośnie

Podczas spotkania, w którym, wzięło udział blisko 100 osób, poruszane były też między innymi sprawy bieżące, z którymi borykają się Polacy, w tym również mieszkańcy Podkarpacia.

- PiS drożyzna, PiS inflacja, zablokowane środki z Unii Europejskiej, kolejki w sądach, kolejki do lekarza, spadek inwestycji, jeden wielki chaos, zniszczenie instytucji. Można w mediach rządowych lukier propagandy lać, ale prawda jest inna. Inflacja, drożyzna pożera pensje i emerytury Polek i Polaków - podkreślił senator Brejza.

Dorota Brejza dodała, że przyjeżdżają tutaj, by rozmawiać o całej niegodziwości państwa PiS, jaką gotuje swoim obywatelom.

- Chcemy rozmawiać o Polsce, o tym, w jakim miejscu znalazł się nasz kraj po ośmiu latach rządów PiS, ale i o jesiennych wyborach, które nas czekają i przyszłości Polski - dodała Dorota Brejza.

~Zenobiusz

03-07-2023 15:27 5 6

Zeus, ty tak na poważnie? Platforma to obca partia, zakłamana do szpiku, jak jej szef. Po u władzy oznacza śmierć Polski.
Odpowiedz

~zeus

03-07-2023 14:15 11 5

Dobra inicjatywa, trzeba pokazywać rzeczy jakie są.
Odpowiedz

~"Polak Mały"

03-07-2023 09:27 4 9

Na PO czyli "Partię Oszustów" i tak nie zagłosuję! żeby się nie wiem jak starali!
Odpowiedz

~Alex

02-07-2023 13:57 8 10

Czy komuś drewnianą dachówka spadła na głowę ?
Odpowiedz

~Commodore

02-07-2023 13:42 4 12

Dzisiaj jest modne ze niby bylo się podsluchiwanym.trzeszczenie w sluchawce i juz to byl pegasus.ale chyba mowa o tej konsoli z lat 90
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.