W parku dworskim w Miejscu Piastowym odbył się piknik "Anielskie Wakacje". Była super atmosfera i świetna zabawa, a najmłodsi chętnie korzystali z przygotowanych dla nich atrakcji.
W niedzielę (2 lipca) w parku dworskim odbył się piknik "Anielskie Wakacje". Spotkanie zorganizowano głównie z myślą o najmłodszych, którzy mieli okazję wziąć udział w grach i zabawach, konkurencjach sportowych oraz obejrzeć przedstawienie o Ziemi, która nie chciała się obracać, bo człowiek przestał ją szanować.

Do miłego spędzenia czasu podczas pikniku zaprosiła wszystkich wójt Dorota Chilik, a zabawę rozpoczęły Siostry Michalitki. Kolejno Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza "Legion Gerarda" zaprezentowała pokaz pierwszej pomocy.

Nie brakło chętnych do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszy kostium bajkowy. Pierwsze miejsce otrzymała Roksana Miętka przebrana za Arielkę z bajki "Mała Syrenka". Drugie miejsce zdobyła Zosia Żak, która wystąpiła jako Elsa z "Krainy Lodu", a trzecie miejsce otrzymał Antoś Lorenc, ubrany w szkielet dinozaura. Najmłodszą uczestniczką konkursu była 11- miesięczna Marysia, ubrana w kostium pieska z Psiego Patrolu - Sky.

piknik w Miejscu Piastowym

Rozgrywki sportowe dla dzieci zorganizowała TS Piastovia. W międzyczasie najmłodsi mogli skorzystać z innych atrakcji, które przygotowali strażacy z OSP w Miejscu Piastowym.
Można było wejść do wozu strażackiego i policyjnego krośnieńskiej Komedy Miejskiej Policji, a także obejrzeć wystawę broni, z którą przyjechała 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej - żołnierze z 35 Batalionu Sanok oraz 52 Kompanii Krosno.

Nie brakło także malowania twarzy, plecenia warkoczyków, czy dmuchanych zjeżdżalni. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Miejscu Piastowym oferowały bigos i ciasta. Dorośli mieli okazję wykonać bezpłatną analizę składu ciała, którą prowadziła firma z Krosna Projekt Zdrowie.

Na koniec pikniku grupa aktorska GAFA przedstawiła spektakl pt. "Ziemia, która przestała się kręcić".

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.