Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik powołała swojego Zastępcę, którym został Rafał Gomułka, inspektor Referatu Inwestycji i Rozwoju Urzędu Gminy Jedlicze.
Rafał Gomułka to absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu. Ma 42 lata, jest żonaty, ma dwoje dzieci, mieszka w Korczynie, a z Jedliczem jest związany od 2012 roku.

Nowy Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze zna doskonale charakterystykę funkcjonowania samorządu, bowiem od siedmiu lat pracuje w Referacie Inwestycji i Rozwoju. Przez ten czas pełnił m.in. funkcję koordynatora przy realizacji zadania w zakresie montażu odnawialnych źródeł energii na budynkach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej na terenie Gminy Jedlicze.

Rafał Gomułka

Pod jego nadzorem przeprowadzono szereg inwestycji i remontów, a są to między innymi: budowa Samorządowego Żłobka w Jedliczu, budowa Samorządowego Domu Pomocy Społecznej w Jedliczu, który powstał w ramach projektu pn.: "Rewitalizacja obiektów i przestrzeni publicznej Gmin: Jedlicze, Miejsce Piastowe, Chorkówka i Korczyna, zlokalizowanych na obszarze MOF Krosno", przebudowa i modernizacja Dworu Stojowskich w Jaszczwi wraz z Oficyną, budowa remizy OSP Poręby czy prowadzona obecnie budowa remizy dla OSP Jedlicze-Męcinka.

- Bardzo serdecznie chcę podziękować Pani Burmistrz Jolancie Urbanik za zaufanie, jakim mnie obdarzyła. Mogę zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść oczekiwań mieszkańców. Zdaję sobie sprawę, że będzie to czas obfitujący w wiele nowych wyzwań, ale jestem pełen optymizmu i zapału do pracy - powiedział nowo powołany Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze Rafał Gomułka.

[AKTUALIZACJA]


- Rafał Gomułka zastąpił na tym stanowisku Marcina Filipa, który piastował funkcję Zastępcy Burmistrza Gminy Jedlicze od grudnia 2019 roku do maja 2023 roku. Marcin Filip zakończył pracę w Samorządzie na mocy porozumienia stron w związku z kontynuacją poprzedniej ścieżki zawodowej w służbach mundurowych - poinformował Paweł Wajda z Urzędu Gminy w Jedliczu.

~Kazek

05-07-2023 21:11 0 5

To juz czwarty zastępca Jolanty Urbanik. Bez komentarza. Panu Gomółce życzę dużo spokoju i zdrowia. Swoją drogą ciekawy jestem jak długo wytrzyma.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.