W niedzielę (16 lipca) odbędzie się I spotkanie Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem w Krośnie.
Posiadaczy, znawców i miłośników zabytkowej motoryzacji zapraszamy do udziału w "I spotkaniu Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem", który odbędzie się 16 lipca 2023 r. w Pub&Club Wyszynk Krosno. To wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne realizowane przez Pojazdy Zabytkowe Krosno we współpracy z Pub&Club Wyszynk. Start od godz. 12:00.

Wśród goszczących maszyn będzie można cofnąć się w czasie, skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki z czasów PRLu. W programie zaplanowano m.in. fotorelację z krośnieńskich zlotów pojazdów zabytkowych na przestrzeni minionych lat, fotorelację z Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski z udziałem "wehikułu czasu" organizowanych w Korczynie - Czarnorzeki, wspólne zdjęcia oraz wyjątkowe historie motoryzacji.

Podczas wydarzenia zaplanowano pokaz ratowniczy pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadkach wypadków komunikacyjnych z udziałem samochodów osobowych.
Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla miłośników kultowej motoryzacji PRLu, ale także dla wszystkich rodzin z dziećmi.

Dla wszystkich uczestników biorących udział w wydarzeniu brak opłat akredytacyjnych oraz specjalnie przygotowane promocje w restauracji.

I spotkanie Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem w Krośnie

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.