Komenda Powiatowa Policji pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem traktorzysty w sąsiednim powiecie brzozowskim.
Dzisiaj przed godziną 16 dyżurny KPP w Brzozowie powiadomiony został o zdarzeniu z udziałem traktorzysty, do którego doszło w miejscowości Górki, g. Brzozów.
Mł. asp. Tomasz Hałka, oficer prasowy KPP w Brzozowie poinformował, że na podstawie informacji od naocznego świadka policjanci ustalili, że 37-letni mężczyzna podczas pracy przy wycince drzewa w terenie leśnym wywrócił ciągnik rolniczy, ktoory go przygniótł.

- By wyciągnąć mężczyznę spod traktora do akcji wkroczyli strażacy. Gdy udało się do niego dotrzeć podjęto akcję reanimacyjną. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Poniósł śmierć na miejscu - powiedział mł. asp. Tomasz Hałka.

Na miejscu trwają czynności z udziałem grupy dochodzeniowej, które pozwolą ustalić dokładny przebieg tragicznego wypadku.

~Gibalski

04-07-2023 21:03 4 5

Boże ile to już śmiertelnych wypadków tymi traktorami bez kabiny? Jeśli nie wprowadzi się obowiązku posiadania kabiny w ciągnikach rolniczych, to wydusi nam wielu chłopów do życia - ojca dzieciom.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.