Policjanci z jarosławskiej komendy i z komisariatu w Pruchniku, poszukują zaginionego 14-letniego mieszkańca Jodłówki. Ostatni raz był widziany dzisiaj, przed godz. 6, na dworcu autobusowym w Jarosławiu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Funkcjonariusze jarosławskiej jednostki i komisariatu w Pruchniku, prowadzą poszukiwania zaginionego 14-letniego mieszkańca Jodłówki. Zaginiony ostatni raz był widziany dzisiaj, przed godz. 6, na dworcu autobusowym w Jarosławiu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Nastolatek ma około 175 cm wzrostu, brązowe oczy i jest szczupłej budowy ciała. Włosy krótkie, brązowe. Ubrany był w bluzę z kapturem na plecach logo oka na różowym tle, buty sportowe czarne. Możliwe, ze posiada plecak koloru czarnego z napisem Puma.

Osoby, które znają miejsce pobyty zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu pod numerem telefonu 47 824 1310 lub 112.

[AKTUALIZACJA]


- Dzięki podjętym działaniom, współpracy z funkcjonariuszami z Częstochowy, publikacji zdjęć zaginionego nastolatka w mediach społecznościowych, współpracy z rodzicami zaginionego oraz informacjom od świadków, które napływały do jarosławskiej komendy, chłopiec odnalazł się cały i zdrowy. 14-latek został przekazany pod opiekę rodziców - informują policjanci.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.