Zderzenie trzech samochodów w Zręcinie. Policjanci będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia.
Przed godziną 19:00 w Zręcinie na ul. Łukasiewicza doszło do kolizji trzech samochodów osobowych.

Wstępnie wiadomo, że kierujący samochodem marki BmMW jadąc w kierunku Bóbrki na prostym odcinku drogi najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki Audi. Audi z kolei uderzyło w tył forda.

kolizja w Zręcinie

Na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani strażacy z JRG PSP Krosno, OSP Zręcin, OSP Szczepańcowa, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Policjanci będą wyjaśniać szczegółowe okoliczności kolizji.

[AKTUALIZACJA]


Jedna z uczestniczek zdarzenia została przetransportowana do szpitala na badania.

~dziadek

11-07-2023 19:52 7 20

@mieszkaniec jakieś tutaj brednie wymyśla, każdy sądzi według siebie.
Odpowiedz

~mieszkaniec

11-07-2023 12:23 8 25

Najważniejsze są wozy strażackie i ilość chłopców z wioski w nich, im więcej tym lepiej. Tu nie chodzi o pomoc i bezpieczeństwo ale o to by chłopcy czuli się dowartościowani i w czasie wyborów odpowiednio głosowali i zachęcali innych do słusznego głosowania. OSP to taka pomoc państwa dla młodzieńców którzy marzą zostać bohaterami i by wieść gminna o nich nie zapomniała :)
Odpowiedz

~Masztalerz

11-07-2023 10:00 7 30

Trzy wozy strażackie (gdzie każdy spala pewnie z 50 Litrów ON) i w nim z 4 strażaków po to żeby wysypać wiadro piasku !! Do tego patrol (co oni mogą wyjaśniać) nałożą mandat na kierowce BMW 1500zł i tyle!
A jedna "karetka" nie wiem co jakby tylko 3 kierowców potrzebowało pomocy to pewnie w tej karetce mają "łóżka' piętrowe.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.