Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował, że 2 sierpnia reprezentacja Polski kobiet rozegra towarzyski mecz z reprezentacją Turcji w Krośnie.
Siatkarki zakończyły fazę grupową Siatkarskiej Ligi Narodów na pierwszym miejscu w tabeli i już za dwa dni rozpoczną grę w turnieju finałowym w USA. Większość z nas będzie mogła kibicować im tylko z daleka, ale już na początku sierpnia polscy fani będą mieli okazję do spotkania z reprezentacją na żywo, na polskich boiskach, w meczach z topowymi przeciwniczkami.

- W pierwszej kolejności, 2 sierpnia, nasze zawodniczki zagrają w Krośnie, w tamtejszej hali MOSiR, by następnie w dniach 4-5 sierpnia rozegrać dwa spotkania w Mielcu. Dla Mielca będzie to równocześnie inauguracja nowo otwartej hali sportowo-widowiskowej - przekazał Polski Związek Piłki Siatkowej.

Rywalkami naszej drużyny będą reprezentantki Turcji, co powinno gwarantować grę i emocje na najwyższym poziomie. Turczynki, aktualne brązowe medalistki mistrzostw Europy, konsekwentnie brały udział we wszystkich finałach VNL od zainicjowania tych rozgrywek w 2018 roku, zdobywając po drodze dwa medale. W tegorocznej Siatkarskiej Lidze Narodów zakończyły zmagania grupowe na trzecim miejscu. Niecały miesiąc temu zawodniczki Stefano Lavariniego zatryumfowały w meczu z Turcją 3:0. Jak będzie tym razem?

- Godziny meczów towarzyskich w Krośnie i Mielcu podamy już niebawem. Bilety będą dostępne od poniedziałku, 17 lipca, od godziny 12:00 na eBilet.pl - przekazał PZPS.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.