19-letni kierowca bmw zlekceważył obowiązujące przepisy ruchu drogowego i w rejonie przejścia dla pieszych, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził z prędkością 120 km/h.
W środę wieczorem w Przysietnicy w powiecie brzozowskim, policjanci ruchu drogowego czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących drogami naszego regionu.

W pewnym momencie, funkcjonariusze zwrócili uwagę na jadące z dużą prędkością bmw. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że w tym rejonie znajdowało się przejście dla pieszych. W miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h, kierujący bmw, jechał z prędkością 120 km/h.

Pijany 26-latek roztrzaskał BMW
Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Za kierownicą siedział 19-letni mieszkaniec gminy Brzozów.

Za przekroczenie prędkości mężczyzna został ukarany mandatem oraz stracił prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

~Gibalski

16-07-2023 12:55 1 2

cd. W tym miejscu gorący apel do kierowców z Brzozowa i powiatu brzozowskiego. Ludzie opamiętajcie się i zacznijcie jeździć zgodnie z przepisami, dokąd tak pędzicie? W piątek jechałem z sąsiadką, która prowadzi spokojnie i bezpiecznie. Kierowcy jadącemu za nami coś nie spodobała się jej jazda, więc używał sygnał dźwiękowy, oczywiście RatujBożeRatuj.
Odpowiedz

~Clandestino

14-07-2023 09:05 0 0

Bandyci drogowi za odpowiednio wyższą opłatą powinni powtarzać egzamin z przepisów i jazdy samochodem lub innym pojazdem. A chojraki do paki bo system nie działa jak trzeba. Niech w ramach godzin społecznych strzygą trawniki.
Odpowiedz

~Gibalski

13-07-2023 23:35 0 5

W Brzozowie i okolicach jazda z dużą prędkością to chleb powszedni. Nie wiem skąd to się bierze, że kierowcy w samochodach z numerami RBR, tak rażąco łamią przepisy ruchu drogowego. Bardzo prosimy komendantów policji z Krosna oraz Brzozowa o zwiększenie ilości patroli, celem ciągłego eliminowania piratów drogowych, których wielu jeździ po naszych drogach. Pozdrawiam cieplutko policjantów z drogówki.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.