Przeprowadzony zostanie remont odcinka drogi zlokalizowanej na osiedlu Jedlicze - Borek. Prace rozpoczną się w przyszłym tygodniu.
W piątek (14 lipca) w siedzibie Urzędu Gminy Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik oraz Wykonawca Jarosław Wronkowicz parafowali umowę na realizację zadania pn. "Remont drogi gminnej G114718R (ul. Topolowa) w miejscowości Jedlicze".

W spotkaniu zwieńczonym podpisaniem stosownych dokumentów ze strony Urzędu Gminy uczestniczyli także: Zastępca Burmistrza Rafał Gomułka, Kierownik Referatu Inwestycji i Rozwoju Adam Niepewny, Inspektor Sebastian Półchłopek oraz przedstawiciele Wykonawcy.

podpisanie umowy na remont drogi w Jedliczu

W ramach tej inwestycji przeprowadzony zostanie remont odcinka drogi zlokalizowanej na osiedlu Jedlicze-Borek na długości ponad 700 metrów, polegający na ułożeniu nowej pełnej konstrukcji nawierzchni z warstwą ścieralną i wiążącą z mieszanki mineralno-asfaltowej i poprawę sprawności istniejącego systemu odwodnienia drogi.

Koszt przedsięwzięcia wraz z nadzorem inspektorskim wynosi blisko 990 000, 00 zł i zostanie w całości pokryty z budżetu Gminy Jedlicze.

Wykonawca, które rozpocznie prace w przyszłym tygodniu jest zobowiązany do zrealizowania ww. zadania do czterech miesięcy od dnia podpisania umowy.

- Wspólnie z mieszkańcami, wypracujemy takie rozwiązania, żeby niedogodności, które wystąpią podczas prowadzonych robót, nie wpłynęły znacząco na codziennie użytkowanie drogi - powiedziała Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.