Nocne Teatralia Strachy zapraszają na kulturalno-naukowe wykłady dla seniorów.
Czy wiesz, że nigdy nie jest za późno, aby rozwijać swoje pasje i poszerzać wiedzę? Organizatorzy Nocnych Teatraliów Strachy, Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza oraz Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie zapraszają osoby w wieku emeytalnym do udziału w wyjątkowych wykładach i spotkaniach, które odbędą się w ramach akcji "Emerytura = Kultura" 2023.

"Emerytura = Kultura" to inicjatywa, która od lat udowadnia, że wiek nie ma znaczenia, jeśli chodzi o rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Tegoroczne wydarzenia stanowią element przygotowań do XVI edycji Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy, który odbędzie się w dniach 8-9 września 2023 w Krośnie. Projekt daje możliwość poszerzenia wiedzy, rozwinięcia umiejętności oraz spędzenia czasu w miłym i kulturalnym towarzystwie.

Wykłady i spotkania w ramach projektu "Emerytura = Kultura" będą skupiać się na różnorodnych tematach o charakterze edukacyjnym, medycznym i kulturalnym. Zaplanowane są dwie interesujące prelekcje:

26 sierpnia 2023, godz. 16:30 - prowadzący: lek. Paweł Wrona, MBA, specjalista neurolog, Oddział Kliniczny Neurologii, Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Wykład oraz warsztaty edukacyjno-medyczne "Udar mózgu - jak rozpoznać i leczyć?"

2 września 2023, godz. 16:30 - prowadzący: lek. Paweł Wrona, MBA, specjalista neurolog, Oddział Kliniczny Neurologii, Szpital Uniwersytecki w Krakowie
Wykład edukacyjno-kulturalny "Udar mózgu w kulturze i sztuce"

Wszystkie wydarzenia odbędą się w siedzibie Biura Wystaw Artystycznych, przy ul. Wojciecha Roberta Portiusa 4 w Krośnie.

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wybranych wykładach, konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne lub mailowe. Aby dokonać zgłoszenia, prosimy skorzystać z danych kontaktowych:

Telefon: 794-995-640 (wyślij nam SMS)
E-mail: teatrstrach@gmail.com
(Dopisek w tytule wiadomości: "wykład dla seniorów")

Projekt "Emerytura = Kultura" to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu w sposób aktywny i twórczy. Organizatorzy pragną zapewnić miłą atmosferę i inspirujące spotkania, które pozwolą uczestnikom zyskać nowe doświadczenia oraz nawiązać cenne relacje z innymi pasjonatami kultury.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach akcji "Emerytura = Kultura" 2023! Bo kultura jest dobra na wszystko - i na każdy czas. Do zobaczenia!

Projekt zrealizowany przy pomocy finansowej Gminy Krosno. Dzięki ich wsparciu, inicjatywa "Emerytura = Kultura" może cieszyć się zainteresowaniem i dostępnością dla wszystkich chętnych uczestników. To dowód na zaangażowanie i troskę o kulturalny rozwój seniorów w naszym pięknym mieście!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.