Chcesz poznać tajniki tworzenia pięknych, trójwymiarowych kartek okolicznościowych lub zainspirować się sztuką wytwarzania świec naturalnych? Teraz masz okazję spełnić swoje pasje i rozwijać umiejętności podczas warsztatów, które odbędą się w Biurze Wystaw Artystycznych w Krośnie.
To wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Nocne Teatralia Strachy we współpracy z Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza oraz Biurem Wystaw Artystycznych w Krośnie, skierowane jest do wszystkich miłośników rękodzieła artystycznego - bez względu na poziom zaawansowania.

Warsztaty odbędą się w dwóch różnych terminach, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć czas na wzięcie udziału w interesujących go zajęciach. Pierwszy cykl warsztatów skupi się na tworzeniu kartek okolicznościowych 3D i odbędzie się 26 i 27 sierpnia. Druga seria warsztatów poświęcona będzie sztuce wytwarzania świec naturalnych i zostanie zrealizowana 2 i 3 września.

Miejsce:
Biuro Wystaw Artystycznych w Krośnie, ul. Wojciecha Roberta Portiusa 4

Godziny warsztatów:
Grupa 1: 9:00 - 12:00
Grupa 2: 13:00 - 16:00

Aby zgłosić chęć uczestnictwa, prosimy o kontakt z Biurem Festiwalu Nocne Teatralia Strachy za pośrednictwem jednego z poniższych sposobów:

Facebook: https://www.facebook.com/nocneteatraliastrachy/
Telefon: 794 995 640 (wyślij nam SMS)
E-mail: teatrstrach@gmail.com

Pierwszeństwo zgłoszenia mają osoby powyżej 60 roku życia.

Tegoroczne warsztaty rękodzieła artystycznego to idealna okazja, by odkryć swoją kreatywność i nauczyć się nowych technik. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z rękodziełem, czy też jesteś doświadczonym artystą, warsztaty z pewnością dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń i inspiracji.

Zachęcamy do udziału w tych wyjątkowych warsztatach i odkrywania swoich artystycznych talentów. Zapraszamy do Biura Wystaw Artystycznych w Krośnie - miejsca, które z pewnością przeniesie Cię w świat kreatywności i piękna!

Wydarzenie zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Krosno. Dzięki ich wsparciu, warsztaty rękodzieła artystycznego mogą być dostępne dla wszystkich bez żadnych opłat. To kolejny powód, by dołączyć do tego unikalnego wydarzenia i wspólnie czerpać radość z tworzenia!

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.