Zablokowana droga krajowa nr 19 w Dukli. Ciężarówka uderzyła z słup energetyczny.
Do zdarzenia doszło po godzinie 16:00 na drodze krajowej numer 19 w miejscowości Dukla.

Kierujący samochodem ciężarowym jadąc w kierunku Barwinka zjechał na chodnik a następnie uderzył w słup energetyczny. Droga krajowa jest zablokowana.

[AKTUALIZACJA]


Poszkodowany został kierujący pojazdem. Niewykluczone, że przyczyną zdarzenia były chwilowe problemy ze zdrowiem kierującego.

Zerwane zostały linie energetyczne, które upadły na jezdnię. W okolicznych budynkach nie ma prądu. Uszkodzona została również infrastruktura drogowa, ciężarówka staranowała słupki odgradzające jezdnię od chodnika. Na szczęście w momencie zdarzenia nikt nie poruszał się chodnikiem.

[AKTUALIZACJA]


- 51-letni kierujący stracił panowanie nad prowadzonym przez siebie zestawem pojazdów, w konsekwencji czego zjechał z drogi, uszkadzając słup energetyczny oraz elementy infrastruktury drogowej. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący był trzeźwy - informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

~Google maps

22-07-2023 12:14 3 7

W przyszłości będzie tam szpital psychiatryczny, w którym będziesz się leczył długie lata.
Odpowiedz

~... sprawdzić czy nie ksiądz ...

20-07-2023 03:40 5 3

Przede wszystkim nie panikujcie. ( jakiś lepszy cwaniak, matkę po szosie wozi żeby nas wrobić )

To nam wskazuje na to, że po pierwsze, życie stawia przed nami ciągle coś nowego. Po drugie, musimy mieć różne warianty. I dlatego proponuję wariant następujący: A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości…

A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie? Więc nie mówcie mi, że siedzi z tyłu!
Odpowiedz

~... sprawdzić czy nie ksiądz ...

20-07-2023 03:37 5 4

A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!

Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu.

Halo, Brzoza, halo, Brzoza, źle cię słyszę. Powiedział, że matka siedzi z tyłu! Że matka siedzi z tyłu!!! Tak powiedział !!! ..........
Odpowiedz

~Mądrość życiowa ...

20-07-2023 03:08 6 2

Powiedział co wiedział ....
Odpowiedz

~szeryf

19-07-2023 22:04 8 4

A gdyby ktoś poruszał się chodnikiem? Kiedy wreszcie ta zas... policja i inspekcja transportu zaczną porządnie kontrolować TIR-y. To co robią dotychczas to zabawa, a nie kontrole. Ciężarówkami jeżdżą przemęczeni kierowcy. Brak wypoczynku i pogoń za kasą i oto są tego skutki.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.