Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu dwóch samochodów w Woli Komborskiej.
Do wypadku doszło w niedzielę (23 lipca) po godzinie 19:00 w miejscowości Wola Komborska gmina Korczyna na DK 19. W zderzeniu udział brały dwa samochody osobowe marki BMW i Audi.

Na miejscu pomoc medyczna została udzielona dwóm poszkodowanym. Ostatecznie w wyniku zderzenia do szpitala przewieziona została jedna osoba. To kobieta podróżująca jednym z samochodów.

Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnych (JRG PSP Krosno, OSP Kombornia), dwa zespoły ratownictwa medycznego (SPPR Krosno, Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe Sanok) i policjanci WRD KMP w Krośnie.

Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

[AKTUALIZACJA]


Podkomisarz Paweł Buczyński z KMP w Krośnie poinformował dzisiaj (24 lipca), że ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, iż 19-latek kierujący bmw, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z przeciwka audi i doszło do zderzenia pojazdów.

- 22-letnia pasażerka BMW została przetransportowana do szpitala. Na szczęście obrażenia, jakich doznała, nie zagrażają jej życiu. Obydwaj kierujący byli trzeźwi - powiedział podkom. Paweł Buczyński.

~Kisior

27-07-2023 09:38 4 2

Tak jasne RKR. Jak stopień znajomości przepisów i wypadków na drogach powiatu krośnienskiego ma udział tablica RK to warto popatrzeć na zdjęcia|; "mistrzowie parkowania" i to wszystko w tym temacie!
Odpowiedz

~Xyz

26-07-2023 17:31 3 3

A może to RKR bo to powiat Krosno
Odpowiedz

~Korczyniak

26-07-2023 11:47 4 1

Dokładnie taki sam wypadek z takiej samej przyczyny, miał tam miejsce miesiąc temu... Tyle tablic ostrzegawczych, migających świateł i oznaczeń, że nadjeżdżających samochodów nie widać?
Odpowiedz

~cynik

24-07-2023 09:27 6 2

To czasem nie jakieś RatujBożeRatuj z okolicy Brzozowa. Tamci lubią sypać na oślep.
Odpowiedz

~dziadek

23-07-2023 22:27 3 2

Czyżby RaBaRbary nawojowały? Jak te gady jadą to śmierć galopuje przed samochodem.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.