W Rogach w minioną sobotę odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Miejsce Piastowe.
Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Miejsce Piastowe przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Biblioteka w Miejscu Piastowym oraz LUKS "Burza" Rogi.

Przed południem w sobotę 22 lipca na stadionie sportowym w Rogach odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Miejsce Piastowe, w którym udział wzięły drużyny z Rogów, Targowisk i Głowienki.

Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny "Burza" Rogi, LKS Głowienka i Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska. Na turniej nie stawiła się drużyna Piastovia Miejsce Piastowe. Mecze rozgrywano na zasadzie "każdy z każdym", 1 x 30 min.

Burza Rogi - Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska 0:0
Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Głowienka 0:3 (walkower)
Burza Rogi - Piastovia Miejsce Piastowe 3:0 (walkower)
Partyzant MAL-BUD 1 Targowiska - LKS Głowienka 1:0
Burza Rogi - LKS Głowienka 0:2

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Miejsce Piastowe

Puchar wójta gminy trafił do drużyny z Targowisk. Drugie miejsce zajęli zawodnicy z Głowienki, a trzecie gospodarze Burza Rogi. Oprócz pucharu do zespołów biorących udział w zawodach, trafiły czeki na kwotę 2000 zł, 1600 zł i 1200 zł.

Nagrody wręczyli: Wójt Gminy Miejsce Piastowe Dorota Chilik oraz Przewodniczący Rady Gminy Wiesław Habrat. Zawody prowadziła trójka sędziów Kolegium Sędziów Krosno: Jakub Kozner, Mateusz Dziok i Sławomir Kielar.

~Kibic

25-07-2023 16:40 0 0

W Burzy ciekawie... Byli zawodnicy a zostało trzech braci...
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.