Dwóch nietrzeźwych kierujących ujawnili policjanci w niedzielny poranek w Głowience. Jeden przewrócił się na motocyklu, drugi spał na quadzie.
W niedzielny poranek krośnieńscy policjanci ujawnili w Głowience dwóch kierujących, którzy wcześniej pili alkohol.

Po godz. 7 rano otrzymali zgłoszenie o wypadku motocyklisty. - Wstępnie ustalono, że 37-letni motocyklista podczas jazdy po polach doprowadził do przewrócenia się jednośladu, w wyniku czego doznał obrażeń. Tuż po zdarzeniu, znajomy motocyklisty przetransportował go quadem do miejsca zamieszkania. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 2 promile alkoholu organizmie 37-latka - informuje podkom. Paweł Buczyński z krośnieńskiej policji.

Policjanci podczas wykonywanych czynności, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania motocyklisty, zauważyli czterokołowca, na którym znajdował się śpiący mężczyzna. - 36-latek miał około 1,8 promila alkoholu w organizmie - dodaje podkom. Paweł Buczyński.

Wypadek w Głowience, samochód uderzył w dom
Motocyklista oraz kierowca quada zostali przewieziony do szpitala, a następnie trafili do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu obaj zostaną przesłuchani, celem wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zaistniałego zdarzenia.

~ala

26-07-2023 09:01 3 3

Głowienka to stan umysłu tu wszyscy chlają
Odpowiedz

~wolf

25-07-2023 20:23 3 6

Bo to z lubatowy byli
Odpowiedz

~Komuno, wróć!

25-07-2023 15:15 8 3

W "tenkraju" to już nawet obywatelowi nie wolno sobie urządzić drzemki na jego własnym pojeździe. Ja nie wiem dokąd ten świat zmierza. Ehhh, za komuny to było jednak lepiej.
A tak na poważnie.... Chcącemu nie dzieje się krzywda! Niech się Państwo w końcu od ludzi odp***doli!
Odpowiedz

~antypijak

24-07-2023 23:08 4 9

Nie ma powodów, żeby się cackać z pijakami. Sądy muszą surowo karać tego typu przestępstwa. Pijanego tolerujesz to znaczy akceptujesz.
Odpowiedz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.